Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Manager ds. jakości i szkoleń

Miejsce pracy: Poznań

4-6-61162

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy w Poznaniu, poszukujemy osoby na stanowisko: Manager ds. jakości i szkoleń

Główne obowiązki:

– wdrożenie i zarządzanie standardami jakości w organizacji
– wyznaczanie standardów obsługi klienta i implementacja narzędzi kontroli jakości
– projektowanie programów szkoleniowych i proceów wewnętrznych, prowadzących do poprawy metryk jakościowych
– zarządzanie zespołem koordyntorów do spraw jakości i szkoleń
– dbanie o poprawną relację z klientem
i spełnienie jego oczekiwań
– monitoring i ewaluacja efektywności szkoleń
– przygotowywanie i przedstawianie raportów oraz analiz

Wymagania:
– wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie kierunkowe)
– biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
– doświadczenie w zarządzaniu zespołem
– dobra znajomość pakietu MS Office
– doświadczenie na tożsamym stanowisku
– umiejętność tworzenia raportów i analiz
– znajomość metodologii Six Sigma (mile widziana)

Korzyści:
– stabilna, długofalowa współpraca w oparciu o umowę o pracę
– międzynarodowe środowisko pracy
– wysoki standard biura
– kompleksowe wdrożenie do firmy oraz obowiązków
– benefity dodatkowe (m.in. prywatna opieka medyczna)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło