Aplikacje zostały zamknięte

MANAGER DS. SKŁADOWISK ODPADÓW

Manager ds. składowisk odpadów
Nowa Sól
NR REF.: 1145873

Zakres obowiązków:
Nadzór nad składowiskami odpadów w zakresie:

  • całokształtu działalności składowisk odpadów oraz realizacji wszystkich obowiązków wynikających z przepisów i decyzji
  • przygotowywania wymaganej przepisami i regulacjami wewnętrznymi dokumentacji w zakresie obowiązków związanych z ochroną środowiska i gospodarką odpadami
  • kontroli przeprowadzanych przez upoważnione instytucje
  • analizy wyników finansowych przydzielonego centrum kosztowego
  • sprawozdawczości do zarządu i do uprawnionych instytucji w zakresie danych dotyczących składowanych odpadów
  • zabezpieczenia składowiska pod względem przepisów BHP i ppoż

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe związane z ochroną środowiska , gospodarką odpadami, biotechnologią, chemią
  • Świadectwo stwierdzające kwalifikacje w zakresie gospodarowania odpadami
  • Min. 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość zasad i przepisów związanych z prowadzeniem składowiska odpadów
  • Znajomość przepisów w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz pracy podległego zespołu
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz otwartość na współpracę
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dokładność i sumienność, skrupulatność

Nasz klient oferuje:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę bezpośrednio związaną z inicjatywą wzrostu grupy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach
  • Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Rynkowe wynagrodzenie
  • Pakiet opieki medycznej
  • Karnety sportowe