SMART-HR – jesteśmy firmą doradztwa personalnego, realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – firmy świadczącej kompleksowe usługi w zakresie transportu i spedycji na terenie Unii Europejskiej poszukujemy osoby na stanowisko:

Manager Oddziału Spedycji

Miejsce pracy: Wrocław

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Samodzielne prowadzenie działań spedycyjnych, z czasem rozbudowa i zarządzanie pracą zespołu spedycyjnego,
  • Nawiązywanie nowych i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z obecnymi klientami,
  • Bezpośrednia współpraca z przewoźnikami: negocjowanie stawek, ustalanie i planowanie warunków transportu,
  • Realizowanie założeń budżetowych,
  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Doświadczenia w organizowaniu międzynarodowych lub krajowych transportów drogowych,
  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiającej swobodną komunikację,
  • Znajomości rynku transportowego oraz rynku przewoźników,
  • Znajomości MS Office i sprawnej obsługi komputera,
  • Komunikatywności, umiejętności organizacyjnych,
  • Umiejętności nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami,
  • Wykształcenia min. średniego,
  • Umiejętności podejmowania szybkich i trafnych decyzji.

Pracodawca oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Pracę nad ambitnymi zadaniami,
  • Umowę o pracę,
  • Pracę w miłej atmosferze, w dynamicznie rozwijającej się firmie
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić