Opis stanowiska pracy

Renomowane restauracje LUKR oraz Sport’s BBQ poszukują managera z charyzmą oraz chęcią rozwoju osobistego!

Oczekujemy:

  • doświadczenia w kierowaniu restauracją,
  • znajomości obsługi imprez okolicznościowych oraz gości indywidualnych,
  • doświadczenia sprzedażowego,
  • przygotowywania grafików,
  • dużej elastyczności pracy,
  • dbania o dobre relacje z gośćmi,
  • znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym – wymóg konieczny,
  • dbanie o efektywne działanie restauracji,

Obowiązki:

  • przyjmowanie i realizacja zamówień indywidualnych i grupowych,
  • raportowanie wyników do zarządu,
  • znajomość obsługi eventów oraz imprez okolicznościowych,
  • dbanie o wysoki standard obsługi gości indywidualnych oraz grupowych dbanie o wizerunek restauracji,
  • ścisła współpraca z zarządem,

Oferujemy:

  • Umowę o prace
  • Wysokie gwarantowane wynagrodzenie podstawowe
  • Dodatki za wypracowane efekty
  • Bonusy w postaci służbowego laptopa, telefonu,

Prosimy o załączenie CV ze zdjęciem i klauzulą RODO.

Prezentacja firmy

Ramp Rest Sp. z o.o.

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia , Praca Kadra zarządzająca
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić