Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/4450

Obowiązki:

W związku z rozwojem Salonu Kosmetycznego „Gabriela Jadam Strefa Urody” w Rzeszowie, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku manicurzystki lub/i kosmetologa. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w profesjonalnym salonie kosmetycznym, zapraszamy do kontaktu.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania:Wykonywanie manicure i pedicure, mile widziane również umiejętności takie jak:Zabiegi na twarz,Henna i regulacja brwi,Depilacja woskiem,Zabiegi z wykorzystaniem urządzeń (istnieje możliwość uzyskania szkoleń),Mile widziana również umiejętność stylizacji rzęs.

Miejsce pracy: Wita Stwosza 39, 35-113 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem i wypisanymi umiejętnościami na maila: g.j.stylizacjapaznokci@gmail.comMile widziane zdjęcia prac. Proszę do CV załączyć klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych w celu rekrutacji.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić