Meble Polskie – Informatyk

  • 4 100 – 5 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Zamość, Lubelskie

Opis

Firma Meble Polskie zatrudni pracownika na stanowisko

Informatyk/ Serwisant w dziale utrzymania ruchu.

zadania

Serwis/ utrzymanie sprzętu komputerowego

Obsługa pierwszej linii wsparcia dla użytkowników

Instalacja i konfiguracja komputerów, laptopów, urządzeń peryferyjnych oraz sprzętu sieciowego

diagnoza i usuwanie problemów w sprzęcie komputerowym.

Budowa i utrzymanie dokumentacji infrastruktury.

Wymagania

Wykształcenie techniczne informatyczne, elektroniczne.

Znajomość sprzętu komputerowego oraz infrastruktury, w zakresie

sprzętowym jak i oprogramowania

Znajomość systemu operacyjnego Windows,

Znajomość systemu MS-Office

Znajomość protokołów POP3 oraz IMAP

Obsługa urządzeń peryferyjnych

Obsługa urządzeń drukujących

Znajomość technologii i zasady działania sieci TCP/IP (wykorzystywana

przy konfiguracji, integracji oraz diagnostyce wdrażanych aplikacji),

Dobra organizacja pracy

Samodzielność

Zostaw swoje CV a masz gwarancję że oddzwonimy.

Pozdrawiamy zespół Meble Polskie.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło