Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Mechanik Maszyn w Dziale Technicznym

Miejsce pracy: Łódź

9-18-63936

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Mechanik Maszyn

Obowiązki:
– Diagnostyka i naprawa maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych,
– Prowadzenie regularnych przeglądów, prac konserwacyjnych,
– Wykonywanie regulacji, kontroli i ocena stopnia zużycia podzespołów i układów mechanicznych, hydraulicznych i pneumatycznych,
– Kontrola i regulacja maszyn po naprawach,
– Identyfikowanie i zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne do konserwowanych urządzeń,
– Wykonywanie prac modernizacyjnych, oraz wdrożeniowych z obszaru mechaniki, hydrauliki siłowej,
– Dbałość i aktualizowanie dokumentacji technicznej, instrukcji, schematów,
– Uruchamianie i nadzór maszyn oraz urządzeń od strony układów mechaniki, hydrauliki i pneumatyki,
– Rozpoznawanie potrzeb użytkowników, udzielanie porad, instrukcji i pouczeń,
– Raportowanie wykonanych prac.

Wymagania:
– Wykształcenie zawodowe o profilu technicznym (Mechanika, Elektromechanika i pokrewne)
– Wymagany staż pracy ogółem: 2 lata
– Wymagany staż pracy na konkretnych stanowiskach: Min. 1 rok na stanowisku Mechanik, Elektromechanik
– Dyspozycyjność (system trzyzmianowy)

Korzyści:
– Zatrudnienie w stabilnej firmie o międzynarodowym zasięgu,
– Umowę o pracę,
– Premie i dodatki motywacyjne,
– Bonus za osiągane wyniki,
– Pakiet benefitów pracowniczych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić