Aplikacje zostały zamknięte

Mechanik- praca produkcyjna od 5000 zł/mc

Miejsce pracy: Śrem

Miejsce pracy: Czachorowo

Główne zadania na stanowisku:

  • bieżąca naprawa i konserwacja maszyn produkcyjnych, urządzeń oraz instalacji,
  • prowadzenie magazynu z częściami zamiennymi do maszyn,
  • nadzorowanie i realizowanie przeglądów okresowych maszyn,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej w tym; kart pracy maszyn.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę bezpośrednio przez naszego klienta,
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 26 zł brutto/h,
  • dodatek za pracę w systemie czterech brygad,
  • atrakcyjne premie po okresie próbnym,
  • bogaty pakiet benefitów, w tym; prywatną opiekę medyczną i kartę sportową na basen.
  • możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się organizacji

Chętnie porozmawiamy jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • praca w systemie czterech brygad nie stanowi dla Ciebie problemu,
  • śmiało możesz opisać się jako osobę odpowiedzialną i zaangażowaną w wykonywaną pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację. UWAGA informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.