Aplikacje zostały zamknięte

Mechanik samochodowy Mercedes

Oslo, Norwegia, zagranica

CBA Recruitment

Opis stanowiska pracy

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy

Mechaników samochodowych

Rekrutujemy do pracy w  serwisie autoryzowanym Mercedes – wynagrodzenie 220-230 nok

Rozpoczecie pracy zalezy od okresu wypowiedzenia kandydata (istnienie mozliwosc zatrudnienia kadydata posiadajacego 3-miesieczy okres wypowiedzenia)

Każdemu mechanikowi gwarantujemy atrakcyjne warunki pracy:

Zakwaterowanie czekające na mechanika od pierwszego dnia pobytu w Norwegii;

Zatrudnienie na norweskich warunkach – praca od poniedziałku do piątku (37,5 godziny tygodniowo – z nadgodzinami w wybranych warsztatach). Przez pierwsze 6 miesięcy zatrudnienie w norweskiej firmie Fagformidling, następnie kontrakt długoterminowy bezpośrednio w warsztatem samochodowym;

Każdy mechanik otrzymuje niezbędny do pracy sprzęt (strój roboczy, buty) oraz samodzielne stanowisko pracy;

Wypłata przelewana jest na norweskie konta raz w tygodniu.

Każdemu pracownikowi przydzielany jest przez pierwszych kilka miesięcy konsultant pomagający w załatwieniu innych niezbędnych spraw formalnych oraz starszy stażem norweski mechanik, pomagający w codziennej pracy na warsztacie;

Wymagania

Od kandydatów wymagamy:

Komunikatywnej znajomosci jezyka angielskiego lub norweskiego

Wieloletniej praktyki w zawodzie mechanik samochodowy najlepiej w serwisie autoryzowanym Mercedes

Wykształcenia przynajmniej zawodowego w kierunku mechanik samochodowy oraz ważnego prawa jazdy kat. B

Osoby zainteresowane ofertami pracy proszone są o przesłanie CV.

Prosimy, aby kandydaci zaznaczyli w CV jeśli kiedykolwiek pracowali w serwisach autoryzowanych na terenie Polski lub innych krajów lub jeśli w tych warsztatach przechodzili przez szkolenia organizowane przez pracodawców (nie jest to wymóg, ale czym wyższe kwalifikacje, tym wyższa stawka).

W razie innych, szczegółowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.