Aplikacje zostały zamknięte
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Menedżer ds. szkoleń z językiem rosyjskim

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie występów trenerów
  • raportowanie do zespołu szkoleniowego partnera
  • prowadzenie sesji rozwoju kariery i obserwacji trenerów
  • opracowywanie proaktywnych strategii szkoleniowych
  • zapewnienie kompletnego, dokładnego i terminowego gromadzenia danych i komunikacji przez trenerów
  • zarządzanie wszystkimi aspektami programu szkoleniowego, w tym planowaniem, projektowaniem, rozwojem, wdrażaniem, dostarczaniem i oceną
  • opracowywanie i koordynowanie realizacji planów onboardingowych

Wymagania:

  • ponad 3 lata doświadczenia w roli lidera szkoleń i dostarczania w środowisku międzynarodowym
  • dobra znajomość technik doskonalenia jakości lub procesów
  • płynność i doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku angielskim i rosyjskim
  • udowodniona historia współpracy z grupami wielofunkcyjnymi w celu uzyskania wyników
  • pasja zapewniania światowej klasy wsparcia dla naszej społeczności
  • wykazana zdolność do dobrego działania w szybko zmieniającym się środowisku oraz w wielu lokalizacjach lub zespołach
  • zdolność do działania pod presją i obracania się w krótkim czasie

Nasz Klient oferuje:

  • stałe wynagrodzenie i premia za wyniki
  • trudne i zróżnicowane zajęcia
  • możliwość rozwoju z nami i pomocy w kształtowaniu rozwoju nowego projektu od samego początku
  • pracę niezależną i odpowiedzialną w ramach dynamicznego i wielokulturowego zespołu
  • możliwości kariery w naszej międzynarodowej firmie
  • nowoczesne biuro w kompleksie Olivia Business Centre
  • prywatną opiekę medyczną

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.