Opis stanowiska pracy

  • Rekrutacja i obsługa administracyjna pracowników
  • Kierowanie dużym zespołem podległych pracowników
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z kontrahentami
  • Nadzorowanie prowadzenia kontraktów u kontrahentów na podległym obszarze
  • Odpowiedzialność za skuteczność i jakość pracy podległych pracowników
  • Współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze zleceń o specyfice: przemysłowej, handlowej
  • Dobra znajomość lokalnego rynku przedsiębiorstw
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Samodzielność, operatywność, dynamizm w działaniu
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel)
  • Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Jako jedna z niewielu firm usługowych w Polsce posiadamy doświadczenie i wiedzę, wsparte potencjałem kadrowym, ekonomicznym oraz technicznym, które są niezbędne dla zapewnienia odpowiedniego poziomu świadczenia usług naszym Klientom. Tworzymy środowisko pracy, którego atmosfera sprzyja otwartej komunikacji oraz pracy zespołowej. Dążymy do osiągnięcia statusu cenionego pracodawcy. Inwestujemy w potencjał naszych pracowników oraz w nowoczesne technologie.   Zwiń

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:23/05/2021Wymiar etatu:Pełny etatRodzaj umowy:Na czas nieokreślonyLiczba wakatów:1Min. doświadczenie:1 rokMin. wykształcenie:PolicealneBranża / kategoria:Praca Kadra zarządzająca , Praca Ochrona , Praca Sprzedaż – Account Management , Praca Sprzedaż – Przedstawiciele handlowi

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło