MENEDŻER PROJEKTÓW SPRZEDAŻOWYCH/ PMO

Menedżer Projektów Sprzedażowych/ PMO
Katowice
NR REF.: 1154660

Dla naszego Klienta- międzynarodowej firmy z sektora ochrony środowiska, będącej liderem w swojej branży, poszukujemy osoby na stanowisko: Menedżer Projektów Sprzedażowych/ PMO.

Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało: tworzenie oraz realizacja strategii sprzedaży w celu zwiększenia obrotów oraz pozycji na rynku, poszukiwanie, a także wykorzystywanie nowych możliwości rynkowych, jak również utrzymywanie pozytywnych długofalowych relacji z klientami. Menedżer Projektów Sprzedażowych będzie także odpowiedzialny za negocjacje warunków handlowych z kluczowymi klientami, przygotowywanie kalkulacji pod kontrakty, oferty, umowy, zlecenia klientów oraz przygotowywanie ofert handlowych. Rola ta wiąże się także z bieżącym raportowanie oraz dbałością o prawidłowy oraz zgodny z procedurami wewnętrznymi system dokumentacji handlowej.

Nasz Klient poszukuje osób z doświadczeniem w prowadzeniu projektów oraz współpracy z klientami biznesowymi, w tym doświadczeniem w sprzedaży na rynku B2B oraz wykształceniem wyższym. Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym jest warunkiem koniecznym. Idealny Kandydat powinien bardzo dobrze posługiwać się programami pakietu MS Office, a w szczególności Excel, posiadać czynne prawo jazdy kat B oraz zdolności analitycznego oraz koncepcyjnego myślenia. Pracując na tym stanowisku możesz liczyć na bardzo ciekawy zakres obowiązków, możliwość ciągłego rozwoju oraz udziału w różnorodnych projektach, atrakcyjne wynagrodzenie oraz szeroki pakiet benefitów.

Jeśli ta oferta wydaje się być dla Ciebie ciekawa, a Twoje doświadczenie zbieżne z oczekiwaniami naszego Klienta, zachęcamy do przesłania swojego cv.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Przegląd pracy
Strona używa plików Cookies, pliki te potrzebne są do poprawnego jej działania, więcej dowiesz się na stronie polityka prywatności.

Zaloguj się

Zapisz się

Zapomniane hasło

Dzielić