Menedżer Zarządzający

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie zakładem produkcyjnym z dziedziny produkcji nasiennej,
  • Promowanie produktu,
  • Udział w kreowaniu sprzedaży,
  • Analiza trendów produkcyjnych i rynkowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużym zakładem produkcji roślinnej,
  • Dobra znajomość rynku zbóż, pasz, nawozów, materiału siewnego,
  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy i podległego zespołu,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop,
  • Stałe wynagrodzenie wzbogacone o premię,
  • Dodatkowe benefity (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe),
  • Pracę w stabilnej firmie,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

Małopolska Hodowla Roślin Spółka z o.o.

Małopolska Hodowla Roślin Spółka z o.o.– lider w produkcji i dystrybucji najwyższej jakości kwalifikowanego materiału siewnego roślin rolniczych, poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko: Menedżer Zarządzający

miejsce pracy: Kraków, Zamość, Kobierzyce

Dodatkowe informacje

Prosimy o składanie swoich aplikacji klikając w przycisk „Aplikuj szybko” do dnia 11 sierpnia 2021 r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić