WPBM „MÓJ DOM” PREFABRYKACJA S.A.

WPBM „MÓJ DOM” S.A. to wiarygodna firma, prowadząca działalność od 1996 roku. W naszym dotychczasowym portfolio znajduje się w sumie dwadzieścia sześć inwestycji, a w nich ponad 4400 lokali – zarówno mieszkalnych, jak i handlowo-usługowych. Nasza pozycja na rynku została osiągnięta poprzez wysokie standardy pracy, profesjonalne podejście do każdej realizacji oraz stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych. Wychodząc naprzeciw nowoczesnym rozwiązaniom stosowanym w budownictwie otworzyliśmy najnowocześniejszy w Polsce, w pełni zautomatyzowany zakład produkcji prefabrykatów betonowych.

Dołącz do naszego zespołu!

poszukujemy kandydatów/-ek na stanowisko:

Mechanik / Konserwator suwnic

Miejsce pracy: Wrocław – okolice

Zakład Produkcyjny: Miękinia

Zakres obowiązków:

  • obsługa i konserwacja urządzeń transportu bliskiego (UTB),
  • wykonywanie przeglądów UTB w zakresie mechanicznym,
  • naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe (mile widziane średnie techniczne) / (preferowane: elektromechanik lub mechanik),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość urządzeń dźwignicowych (mile widziane),
  • umiejętność diagnozowania awarii,
  • praktyczna znajomość naprawy urządzeń i maszyn,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (2 zmiany),
  • uprawnienia UDT do konserwacji i obsługi UTB (suwnic, wciągników i wciągarek)
  • mile widziane uprawnienia UDT do konserwacji i obsługi UTB (wózków widłowych i innych),
  • mile widziane uprawnienia SEP,
  • dopuszczenie do pracy na wysokości >3m,
  • mile widziane uprawnienia spawalnicze.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
  • stabilność zatrudnienia, atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń, pakiet socjalny,
  • rozbudowany system szkoleń oraz wsparcie w realizacji zadań,
  • możliwości awansu w prężnie rozwijającej się firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami!

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić