WPBM „MÓJ DOM” PREFABRYKACJA S.A.

WPBM „MÓJ DOM” S.A. to wiarygodna firma, prowadząca działalność od 1996 roku. W naszym dotychczasowym portfolio znajduje się w sumie dwadzieścia sześć inwestycji, a w nich ponad 4400 lokali – zarówno mieszkalnych, jak i handlowo-usługowych. Nasza pozycja na rynku została osiągnięta poprzez wysokie standardy pracy, profesjonalne podejście do każdej realizacji oraz stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych. Wychodząc naprzeciw nowoczesnym rozwiązaniom stosowanym w budownictwie otworzyliśmy najnowocześniejszy w Polsce, w pełni zautomatyzowany zakład produkcji prefabrykatów betonowych.

Dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy kandydatów/-ek na stanowisko: TECHNOLOG BETONU
Miejsce pracy: Wrocław – okolice
Zakład Produkcyjny : Miękinia

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie i modyfikowanie receptur mieszanki betonowej – ściany, stropy, schody, słupy, balkony itd.,
  • kontrola jakości produkowanego betonu oraz surowców,
  • pobieranie oraz badanie mieszanki betonowej z produkcji,
  • kontrola i optymalizacja kosztów produkcji,
  • prowadzenie badań laboratoryjnych oraz R&D,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy oraz dostawcami,
  • raportowanie.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (technolog, laborant) lub wykształcenie wyższe techniczne – Inżynieria Materiałowa (spec. Technologia Betonu), Budownictwo,
  • znajomość zagadnień z zakresu technologii betonu i norm przedmiotowych procesu projektowania receptur,
  • umiejętność wykonywania i nadzorowania badań wyrobów betonowych oraz surowców,
  • wiedza techniczna z zakresu prefabrykacji (mile widziana),
  • dobra znajomość MS Office,
  • sumienność, dokładność, terminowość,
  • zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
  • stabilność zatrudnienia, atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń, pakiet socjalny,
  • rozbudowany system szkoleń oraz wsparcie w realizacji zadań,
  • możliwości rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj już dziś!

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić