Aplikacje zostały zamknięte

Młodsza księgowa

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Lublin, Lubelskie

Opis

Biuro Rachunkowe w związku z rozwojem poszukuje w Lublinie osobę na stanowisko młodsza księgowa.

– znajomość programu Optima mile widziana

– doświadczenie w prowadzeniu Sp. z o.o. – pełna księgowość (mile widziane)

– wykształcenie wyższe – kierunkowe,

studenci ostatnich lat studiów mile widziani;

– znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości oraz ich praktyczne zastosowanie;

– znajomość pakietu MS Office;

– zdolność analitycznego myślenia;

– umiejętność pracy w zespole;

– samodzielność, dokładność, rzetelność, odpowiedzialność;

– dyspozycyjność

Obowiązki:

– segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju oraz sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym;

– wprowadzanie do systemu finansowo – księgowego dokumentów;

– kontrola kont księgowych pod względem poprawności i uzgadnianie sald z dostawcami i odbiorcami;;

– kontakt z urzędami, przygotowywanie korespondencji i odpowiedzi w imieniu klientów biura;

– sporządzenie formularzy/ deklaracji podatkowych oraz zestawień na podstawie napisów księgowych;

– archiwizowanie dokumentacji księgowej;

– obsługa korespondencji.

Bardzo dobre wynagrodzenie przy zatrudnieniu oraz warunki pracy.

Proszę o przesłanie CV na mail. Informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

793 849 692