Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Młodsza specjaliskta/a ds. księgowości

Miejsce pracy: Poznań

4-7-63595

Naszym Klientem jest firma produkcyjna o ugruntowanej pozycji rynkowej, której siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Główne zadania:

– księgowanie faktur zakupu
– rozliczanie podatku VAT
– współpraca z firmą audytorską w trakcie audytów finansowych oraz z innymi instytucjami (np. z bankami)
– uzgodnienia księgowań między jednostkami powiązanymi w grupie (Intercompany)
– przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby banków oraz instytucji zewnętrznych

Wymagania:
– Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe w obszarze finansów/ rachunkowości/ ekonomii
– Pierwsze doświadczenie w obszarze księgowym (praktyki, staże)
– Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
– Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiając swobodną komunikację (warunek konieczny)
– Dokładność i zaangażowanie w obowiązki

Korzyści:
– Umowę o pracę z perspektywą długofalowej współpracy
– Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
– Atrakcyjne warunki zatrudnienia
– Wspierające środowisko pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić