Młodszy Administrator IT

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kalisz, Wielkopolskie

Opis

Firma PORTOS z Kalisza wiodący producent rolet zewnętrznych, nadstawnych oraz bram zatrudni osoby na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • Administrowanie siecią informatyczną
  • Zapewnienie poprawnego działania i bieżące utrzymanie sieci, serwerów i przełączników
  • udział w projektach informatycznych w zakresie wdrożeń systemów,
  • wykrywanie i usuwanie nieprawidłowości w działaniu sieci, serwewów i systemów informatycznych

Wymagania:

  • znajomość Windows Server, Microsoft AD
  • znajomość podstawowych zagadnień sieciowych (TCP/IP)
  • znajomość podstaw baz danych
  • znajomość systemów wirtualizacji
  • j. angielski w stopniu pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej

Mile widziana znajomość:

  • rozwiązań sieciowych typu Fortinet, Ubiquiti
  • podstawy języka SQL i PHP
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • szkolenia okresowe
  • odpowiedzialną pracę, pełną wyzwań
  • możliwości wdrażania własnych pomysłów technicznych
  • kartę Multisport

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Zainteresowanych prosimy o prosimy o CV.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883.)

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło