Młodszy Analityk Danych Operacyjnych

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Dzierżoniów, Dolnośląskie

Opis

Opis

Opis ENAN S.A. jest obecna na polskim rynku od ponad 35 lat, a od 15 lat operuje na rynku międzynarodowym. Do niedawna to jeden z najszybciej rozwijających się producentów i dystrybutorów w różnych sektorach. Dziś, to również pionier innowacyjnej usługi logistyczno-magazynowo-księgowej, dzięki której każdy może sprzedawać w setkach miejsc jako pracodawca tworzy przyjazne warunki pracy i oferuje realne możliwości rozwoju zawodowego.

Dzierżoniów i okolice

OPIS STANOWISKA:

Twój zakres obowiązków

·        przygotowywanie i automatyzacja wewnętrznych procesów raportowych w dziale operacyjnym

·        współpraca przy budowie i rozwoju narzędzi analitycznych

·        budowanie i aktualizowanie raportów KPI

·        przygotowywanie raportów adhock

·        kontrola jakości danych systemowych

·        dbanie o spójność źródeł danych

·        udział w okresowym przeglądzie danych podstawowych, inicjowanie i wprowadzanie zmian

·        Wsparcie analityczne dla wszystkich działów w firmie

Nasze wymagania

·        studia informatyczne lub pokrewne

·        minimum roczne doświadczenie w pracy analityka

·        zaawansowana, poparta praktyką znajomość MS Excel

·        znajomość VBA będzie dodatkowym atutem

·        znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

·        umiejętność pracy analitycznej z bazami danych z wykorzystaniem SQL (warunek konieczny)

·        wysoko rozwinięte umiejętności wyciągania wniosków na podstawie dostarczonych danych

·        zainteresowanie tematyką analizy danych, data science, big data

·        język angielski (B1/B2)

To oferujemy

·        pełną wyzwań pracę w firmie handlowo logistycznej o ugruntowanej pozycji

·        stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·        możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

·        udział w ciekawych projektach

·        pracę w młodym, pełnym energii zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez OLX Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie klauzuli:

Udzielam zgody Administratorowi Danych – ENAN S.A. (ul. Strefowa 4, 58-200 Dzierżoniów) na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby prowadzenia procesu rekrutacji. Mam świadomość, że bez mojej wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt. 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz, że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Zgody udzielam dobrowolnie.”

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło