Aplikacje zostały zamknięte

młodszy asystent w zakładzie higieny weterynaryjnej

Kraków, małopolskie

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Krakowie

Opis stanowiska pracy

Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:

młodszy asystent w zakładzie higieny weterynaryjnej Pracownia Badań Bakteriologicznych środków Spożywczych

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Współuczestniczenie w wykonaniu badań mikrobiologicznych wg obowiązujących metod badawczych oraz prowadzenie dokumentacji dotyczącej badań w celu zapewnienia dowodów na ich prawidłowy przebieg i wiarygodność wyników badań.
  • Uczestnictwo w przygotowaniu stanowiska pracy, kompletowanie odczynników, podłoży i materiałów pomocniczych.
  • Monitorowanie warunków środowiska pracy oraz prowadzenie związanej z tym dokumentacji.
  • Okresowe sprawdzanie sprzętu pomocniczego zgodnie z harmonogramem i wymaganiami systemu zarządzania.

Warunki pracy

Budynek nie przystosowany do pracy  osób niepełnosprawnych ośmiogodzinny wymiar czasu pracy, praca  w systemie jednozmianowym. Praca w laboratorium z odczynnikami chemicznymi, obsługa komputera, aparatury pomiarowo – kontrolnej oraz innych urządzeń laboratoryjnych, praca z zespole.

Inne informacje:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.
– pierwszeństwo dla osób z niepełnosprawnościami

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

niezbędne

wykształcenie: wyższe – weterynaryjne lub inne wyższe z zakresu spraw należących do właściwości Inspekcji Weterynaryjnej

– obsługa programów komputerowych Celab, Excel, Optima

doświadczenie zawodowe/staż pracy

doświadczenia zawodowego

pozostałe wymagania niezbędne:

  • znajomość specyfiki pracy w laboratorium
  • umiejętność pracy w zespole
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

wymagania dodatkowe

  • gotowość do ciągłego doskonalenia zawodowego, szkolenia

Dokumenty i oświadczenia niezbędne:

  • CV i list motywacyjny
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych

Dokumenty i oświadczenia dodatkowe:

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru

Dokumenty należy złożyć do: 2021-03-22
Decyduje data:wpływu oferty do urzędu
Miejsce składania dokumentów:
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii
ul. Brodowicza 13, 30-965 Kraków