Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Młodszy Inżynier Elektronik

Miejsce pracy: Łódź

9-15-63721

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive, która jest w fazie dużego rozwoju i rozbudowy działów R&D, poszukujemy Kandydatów, którzy chcą rozwijać się na stanowisku: Młodszy Inżynier Elektronik

Zakres obowiązków:
– Tworzenie / modyfikację schematów, wykonywanie symulacji SPICE / analiz Worst Case
– Współuczestnictwo w projektowaniu PCB
– Wykonywanie analiz ryzyka DFMEA / Functional Safety
– Wykonywanie testów laboratoryjnych
– Tworzenie oraz nadzorowanie dokumentacji produktów

Wymagania:
– Wykształcenie wyższe elektroniczne lub pokrewne
– Mile widziani tegoroczni absolwenci i studenci ostatniego roku
– Znajomość komponentów elektronicznych, układów elektronicznych analogowych/cyfrowych, aplikacji na mikrokontrolerach
– Umiejętność czytania schematów i dokumentacji technicznej
– Podstawowa wiedza w zakresie projektowania PCB i procesu produkcyjnego urządzeń elektronicznych
– Biegłość w obsłudze sprzętu laboratoryjnego, umiejętność lutowania TH/SMD
– Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1)

Korzyści:
– Pakiet benefitów oraz szkoleń wdrożeniowo-stanowiskowych
– Pakiet relokacyjny
– Możliwość rozwoju wśród ekspertów w zakresie elektroniki
– Możliwość stałego podnoszenia kompetencji
– Udział w licznych projektach nowych uruchomień
– Hybdrydowy system pracy
– Elastyczne godziny pracy

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić