Aplikacje zostały zamknięte
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Młodszy Inżynier Jakości

Miejsce pracy: Gliwice

7-18-61132

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży projektów R&D, poszukujemy Kandydatów, którzy po okresie pełnego wdrożenia i szkoleń rozpoczną pracę na stanowisku: Młodszy Inżynier Jakości.
Miejsce pracy: Gliwice (zakład produkcyjny)

Zakres obowiązków:
– Nadzór nad zgodnością procesu produkcji z Systemami Zarządzania Jakością (IATF 16949, ISO 9001)
– Wykonywanie analiz zgodności bryły pojazdów pod kątem geometrii
– Sporządzanie raportów z testów i badań produktów (Testy geometryczne PIV)
– Przeprowadzanie analiz stwierdzonych problemów i usterek w pojeździe oraz zagadnień finalnego montażu

Wymagania:
– Wykształcenie wyższe techniczne
– Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
– Umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych
– Znajomość zagadnień związanych z geometrią wyrobu
– Doświadczenie w branży Automotive (dodatkowy atut)

Korzyści:
– Pakiet szkoleń wdrożeniowo-stanowiskowych
– Możliwość stałego podnoszenia kompetencji językowych
– Praca w stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego rozwoju
– Możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności w grupie doświadczonych specjalistów z obszaru jakości przy różnego rodzaju projektach
– Rodzaj umowy: Umowa o Pracę