Młodszy Manager Działu Audytu

Dla naszego Klienta- znanej firmy doradczej pracującej dla prestiżowych Klientów- w związku z rozwojem wrocławskiego biura poszukujemy Młodszego Managera Działu Audytu.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest znana firma operująca w obszarze consultingu dla podmiotów z całej Polski.

Opis stanowiska

  • realizacja projektów audytorskich dla Klientów z wielu branż- polskie i zagraniczne grupy kapitałowe,
  • zarządzanie zespołem projektowym,
  • prowadzenie działań mających na celu rozwój biznesu i zapewnienie satysfakcji Klienta,
  • negocjacje cenowe, podpisywanie umów i odpowiedzialność za budżet projektowy,
  • ścisła współpraca z Managerem Biura i z Partnerami,

Profil kandydata

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy w działach audytu finansowego- w firmach z Big4 lub w działach wewnętrznych,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • praktyczna znajomość polskich i międzynarodowych standardów sprawozdawczości i rachunkowości,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • motywacja i predyspozycje do zostania Managerem zespołu,
  • umiejętności analityczne i wysoka odpowiedzialność,

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w wymiarze pełnego etatu,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • start-upowa atmosfera pracy w nowym zespole i wsparcie przyjaznej przełożonej,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • duży wpływ na realizowane zadania.
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić