Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/3944

Obowiązki:

przezbrajanie maszyn, regulacja i produkcja na maszynach, pomiary gotowego wyrobu, produktywne utrzymanie ruchu maszyn i zapewnienie efektywności (TPM), czyszczenie stanowiska pracy.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa maszyn
  • czytanie rysunku technicznego

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe, techniczne

Zawód:

  • Pozostali ustawiacze i operatorzy obrabiarek do metali i pokrewni (wymagany staż – lata: 0, miesiące: 6)

Pozostałe wymagania:

  • pożądane wykształcenie zawodowe techniczne i doświadczenie zawodowe, odpowiedzialność, rzetelność i kontrola pracy własnej, gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym.

Miejsce pracy: Unii Lubelskiej 4, 85-059 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Job Impulse ul. Słowackiego 1, tel. 505-195-874CV przesyłać na adres: hanna.zdrojewska@jobimpulse.pl

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis