Młodszy Operator Maszyn / Pomocnik operatora

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kalisz

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Młodszy operator maszyn

Zakres obowiązków:
– Obsługa maszyn produkcyjnych – maszyny barwiące
– Przygotowywanie kąpieli farbiarskiej
– Wsparcie przy pracy Operatorów maszyn

Wymagania:
– Wcześniejsze doświadczenie w pracy na produkcji
– Mile widziana znajomość języka angielskiego
– Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
– Gotowość i chęć do pracy

Oferujemy:
– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– Wynagrodzenie podstawowe + premie produkcyjne
– Szkolenie stanowiskowe
– Pracę w międzynarodowym środowisku

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić