Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

MŁODSZY/ SPECJALISTA DS. DOŚWIADCZEŃ POLOWYCH

Miejsce pracy: Naruszewo

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie doświadczeń polowych z zakresu oceny oraz porównania odmian poszczególnych gatunków warzyw
  • Ocena jakości rozsady oraz finalnego produktu
  • Wprowadzanie nowych odmian lub gatunków do produkcji
  • Współpraca z przedstawicielami firm nasiennych
  • Systematyczne gromadzenie i przetwarzanie danych związanych z prowadzonymi doświadczeniami oraz ocenami
  • Przygotowywanie dokumentacji i raportów z doświadczeń oraz ocen

Oczekiwania:

  • Wykształcenie w kierunku rolniczym, ogrodnictwo, warzywnictwo
  • Miłe widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point )
  • Miłe widziana znajomość j. angielskiego
  • Prawo jazdy kat. T lub B+E – niekoniecznie, ale mile widziane
  • Komunikatywność, chęć rozwoju i nauki

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • Wynagrodzenie od 4 000 zł/mies brutto ( w zależności od doświadczenia )
  • Pracę od pon-pt w godz. 8-16
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód do wykonywania zadań służbowych w czasie pracy
  • Bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty MultiSport, oraz do nauki języków obcych
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz stałej współpracy
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w oparciu o nowoczesne technologie
  • Pracę w ambitnym i zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło