Młodszy specjalista ds. kadr

  • 3 500 – 4 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Aleksandrów Łódzki, Łódzkie

Opis

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki, Zgierz

Opis stanowiska:

  • Obsługa administracyjno-kadrowa pracowników zatrudnionych przez firmę oraz Agencje Pracy w tym cudzoziemców
  • Weryfikacja czasu pracy Pracowników tymczasowych;
  • Ubieganie się o pozwolenia na pracę dla cudzoziemców;
  • weryfikacja i nadzór mieszkań oddanych pod wynajem pracowników z zagranicy

·        przygotowywanie codziennych raportów na potrzeby kierownictwa

·        planowanie zasobów ludzkich

·        pomoc w bieżąca aktualizacja i tworzenie opisów stanowisk

  • dbałość o aktualność badań lekarskich pracowników oraz zatwierdzanie faktur za badania,
  • sporządzanie zaświadczeń, odpowiadanie na zapytania, przygotowywanie zestawień i raportów dotyczących spraw pracowniczych,

Oferujemy:

·         umowę o pracę

·        atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze plus premia

·        dofinansowanie do pakietu medycznego

·        możliwość przystąpienia do pakietu multisport

·        pracę w dobrej atmosferze w młodym, dynamicznym zespole

Wymagania:

·        wykształcenie wyższe

·        umiejętność planowania i organizacji pracy

·        wysokiej kultury osobistej, komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi

·        znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie

·         prawo jazdy kat. B

·        Mile widziana znajomość systemu kadrowo-płacowego Enova

  • praktyczną znajomość MS Office, w szczególności: MS Excel,

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło