Młodszy/Specjalista ds. Ochrony Danych Osobowych

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Opole, Opolskie

    Praca zdalna

Opis

W związku z rozszerzeniem swojej oferty, Kancelaria działająca na rynku od wielu lat, zajmująca się wdrożeniami przepisów wynikających z ochrony danych osobowych, poszukuje osoby chętnej do dołączenia do naszego zespołu.

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie audytów bezpieczeństwa i opracowanie raportów
  • Opracowanie, uaktualnianie dokumentacji z zakresu ochrony danych
  • Realizacji  obowiązki IOD
  • Monitorowanie przyjętych standardów i regulacji wewnątrz organizacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane studia kierunkowe (np. prawo, bezpieczeństwo, IT)
  • min. roczne doświadczenie w obszarze ochrony danych osobowych
  • znajomość przepisów prawa w zakresie ochrony danych osobowych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i samodzielną pracę z dokumentacją branżową)
  • zaangażowanie, zorganizowanie oraz terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność analitycznego myślenia, tworzenia analiz i raportów
  • umiejętność przeprowadzania szkoleń i warsztatów wewnętrznych
  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu pracy, w tym wyjazdy służbowe do klienta
  • mile widziana znajomość tematyki i standardów bezpieczeństwa informacji (w tym znajomość norm ISO z rodziny 27001
  • mile widziane studia kierunkowe lub ukończone kursy i szkolenia z zakresu ODO

Oferujemy

·      elastyczny czas pracy – praca zdalna

·      umowę o pracę

·      szansę na zdobycie unikatowego doświadczenia

·      mnóstwo wyzwań i ciekawych projektów

·      wsparcie w rozwoju zawodowym,

·      finansowanie studiów podyplomowych, szkoleń

·      ubezpieczenie zdrowotne

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło