Opis stanowiska pracy

Jako jedna z najdłużej działających agencji na rynku nieustannie się rozwijamy i powiększamy nasz zespół, od 15 lat łącząc pasję i profesjonalizm. Docenili to nasi zagraniczni partnerzy, powierzając nam rekrutację swoich pracowników.

W związku z intensywnym rozwojem szukamy osób zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu.

Młodszy specjalista ds. rekrutacji (rekrutacja pracowników produkcyjnych na rynki zagraniczne)

Miejsce pracy: Katowice

Zajmowałbyś się m.in.:

  • Rekrutacją i selekcją specjalistów z branży logistyczno-produkcyjnej dla klientów zagranicznych
  • Tworzeniem i zarządzaniem bazą danych kandydatów
  • Aktywnym poszukiwaniem i analizowaniem nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • Kontaktem z klientami zagranicznymi
  • Prowadzeniem rozmów kwalifikacyjnych
  • Opracowywaniem raportów z przeprowadzonych działań

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę
  • Pracę na samodzielnym stanowisku
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach rekrutacyjnych
  • Dobrą atmosferę pracy w stałym zespole

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie min. średnie
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność rzetelnej oceny kwalifikacji i predyspozycji zawodowych
  • Dobra organizacja pracy
  • Inicjatywa, zorientowanie na cel

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476  Zwiń

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić