Aplikacje zostały zamknięte
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

(Młodszy) Specjalista ds. specyfikacji technicznych produktów / Master data

Miejsce pracy: Łódź

9-10-60484

Dla naszego międzynarodowego klienta z siedzibą w Łodzi, dystrybutora urządzeń i produktów technicznych,
w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. specyfikacji technicznych produktów.

Zakres zadań:
-Kompletowanie i weryfikowanie informacji o produktach z wybranej kategorii;
-Przygotowywanie technicznych opisów oferowanych produktów;
-Aktualizowanie bazy danych;
-Analizowanie produktów powszechnie dostępnych na rynku oraz produktów dopiero wprowadzanych;
-Towrzenie raportów i analiz na potrzeby innych działów;
-Współpraca z zagranicznymi jednostkami firmy.

Kategorie produktów do wyboru: ochrona środowiska, elektronika, energetyka, elektryka, telekomunikacja, bezpieczeństwo (oraz inne).

Wymagania:
– wykształcenie wyższe (preferowane techniczne);
– znajomość specyfikacji technicznych produktów z wybranej kategorii;
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2);
– bardzo dobra znajomość programu MS Excel;
– preferowanie pracy w biurze (nie jest to stanowisko handlowca).

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Korzyści:
– stabilne zatrudnienie (w oparciu o umowę o pracę);
– pakiet benefitów pozapłacowych;
– możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji w strukturach firmy;
– podniesienie znajomości języka angielskiego i wzbogacenie zasobu słownictwa o terminologię techniczną;
– przyjazna atmosfera pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.