Aplikacje zostały zamknięte

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami – to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. zakupów z językiem angielskim

Miejsce pracy: Lublin, Lubartów, Świdnik, Łęczna, Kraśnik

Oferta:

  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie
  • Zdobycie doświadczenia w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość awansu wewnątrz struktur Spółki
  • Otwartość na własne inicjatywy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe
  • Zdolności analityczne
  • Samodzielność, zdecydowanie i szybkość w działaniu
  • Asertywność
  • Nastawienie na jakość rezultatów
  • Umiejętność budowania relacji
  • Zdolność efektywnej pracy pod presją czasu
  • Umiejętność współpracy, w tym w zespole międzynarodowym
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Zadania:

  • Wspieranie zespołu zakupowego
  • Sporządzanie zapytań ofertowych
  • Realizacja zakupów operacyjnych i bieżących
  • Udział w negocjowaniu warunków współpracy z kontrahentami
  • Prace nad optymalizacją stanów magazynowych i poziomem cen
  • Aktualizacja banku wiedzy
  • Współpraca z obszarami planowania, magazynowania i produkcji
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z dostawcami
  • Sporządzanie raportów i analiz, prowadzenie niezbędnej dokumentacji
  • Obsługa zakupowa klientów wewnętrznych

APLIKUJ!Socials