Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0672

Obowiązki:

Wsparcie w przeprowadzaniu procesu legalizacji zatrudniania cudzoziemców, zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa i obowiązującymi procedurami wewnętrznymi (weryfikacja cudzoziemca na etapie rekrutacji), przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej z zatrudnieniem cudzoziemców: wypełnianie, składanie i monitorowanie pozwoleń cudzoziemców do pracy (oświadczenia, zezwolenia oraz karty pobytu), monitoring przebiegu procesów legalizacyjnych oraz terminów ważności dokumentów, przygotowanie raportów i zestawień, bieżąca koordynacja obiegu dokumentów związanych z procesem legalizacji zatrudnienia cudzoziemców, w tym: odbiór dokumentów z Urzędu Pracy, Urzędu Wojewódzkiego oraz bieżące monitorowanie zmian w przepisach dot. zatrudniania cudzoziemców na terenie RP.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • rosyjski, w mowie – B2 – wyższy średnio zaawansowany, w piśmie – B2 – wyższy średnio zaawansowany
  • ukraiński, w mowie – B1 – średnio zaawansowany, w piśmie – B1 – średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Doskonałe umiejetności interpersonalne i komunikacji
  • obsługa komputera – exel, word
  • Dyspozycyjność

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Zawód:

  • Specjalista do spraw kadr

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 2] : spryt, analityczne myślenie, praca pod presją czasu, rzetelność, samodzielnosć w pracy, umiejętnosć współpracy w zespole, [Umiejętność 1] : znajomość przepisów związanych z zatrudnianiem cudzoziemców, znajomość przepisów prawa pracy oraz ustawy o prac. tymczasowych,

Miejsce pracy: GRANICZNA 4/14, 20-010 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa , Praca Administracja Publiczna , Praca Administracja / Sekretariat