Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

• montaż akcesoriów do drzwi i okien

• zdolności manualne do podstawowych czynności produkcyjnych (szczegóły podczas rozmowy kwalifikacyjnej)

• terminowe realizowanie planów produkcyjnych i przestrzeganie standardów produkcyjnych i jakościowych

• odpowiedzialność za utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy

• przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości produktu, pakowanie komponentów

Godziny pracy od poniedziałku do piątku 7h-15h

Wymagania

  • motywacja i chęć do pracy
  • wykształcenie zawodowe
  • zdolności manualne
  • dyspozycyjność
  • nastawienie na jakość, efektywność
  • umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

PESMETAL Sp zoo wyróżniajaca się firma na rynku Europejskim stolarki metalowej powieksza ekipe biura projektowego. Firma powstała w 2014 roku, produkujemy stolarke okienno-drzwiową ze stali czarnej. Dzięki dynamicznemu rozwojowi w grudniu 2019 roku zakończyliśmy budowę nowego obiektu produkcyjnego, aby nasze produkcja odbywała sie w nowoczesnym lokalu. Miedzynarodowa ekipa wraz z doświadczonym w branży od ponad 20 lat kierownictwem, zaprasza wszystkich zmotywowanych kandydatów do nowego przedsięwzięcia.
Masz talent, czekasz na nową profesjonalna przygode.
Czekamy na Ciebie.

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy:
Po okresie próbnym umowa na rok i petem na czas nieokreslony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
19,00 zł – 23,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Premie, dodatki:
Stawka godzinowa uzależniona od kwalifikacji doswiedczenia , premie miesięczne i półroczne
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca na produkcji , Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Praca fizyczna , Praca Inne