Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Monter

Miejsce pracy: Gniewomierz, Jawor, Złotoryja, Lubin, Legnica, Chojnów

Miejsce pracy: Gniewomierz, Legnickie Pole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – 3800 zł brutto na start!
  • Pracę na pełny etat
  • Dostęp do licznych benefitów, w tym kartę MultiSport, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, prywatne ubezpieczenie grupowe PZU, wczasy pod gruszą
  • Ciekawą pracę w zgranym zespole
  • Pracę w firmie, która dba o rozwój zawodowy oraz satysfakcję swoich pracowników
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne przygotowujące do wykonywania obowiązków
  • Możliwości dalszego rozwoju zawodowego

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji
  • Umiejętność pracy w zespole

Zadania:

  • Praca w wydziale produkcyjnym zgodnie ze standardami
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić