Opis stanowiska pracy

• montaż wodnych instalacji tryskaczowych.

Mile widziane:
• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
• podstawowa umiejętność czytania rysunków technicznych.

Oferujemy:
• umowę o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania,
• odpowiedzialne zadania w dynamicznym i zgranym zespole,
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
• zapewniamy zakwaterowanie oraz zwrot kosztów przejazdu na budowę,
• świąteczne świadczenia socjalne,
• Grupowe Ubezpieczenie na Życie na preferencyjnych warunkach.

Wymagania

• wykształcenie min. zawodowe
• dyspozycyjność,
• prawo jazdy kat. B,
• brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
• dokładność i zaangażowanie,
• umiejętność pracy w zespole,
• dobra organizacja pracy.

Prezentacja firmy

Mamy przyjemność przedstawić naszą firmę GK Sprinkler Polska sp. z o.o., która jest 100% córką niemieckiej firmy Gottschalk Feuerschutzanlagen GmbH & Co. KG z Minden, działającej na terenie Europy Zachodniej od ok. 40 lat. Polska spółka ma już za sobą wieloletni, bardzo owocny okres działalności na terenie całej Polski.

Nasza firma specjalizuje się w opracowywaniu dokumentacji oraz w montażu instalacji tryskaczowych i przeciwpożarowych, łącznie z serwisem w obiektach użyteczności publicznej, jak również obiektach przemysłowych.

GK Sprinkler Polska sp. z o.o. należy do Grupy VINCI Energies, jednego z największych koncernów budowlanych w Europie.  Zwiń

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić