Aplikacje zostały zamknięte

P.P. „Porty Lotnicze”

Monter instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Od: P.P. „Porty Lotnicze”
Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Obsługa techniczna instalacji i urządzeń HVAC;
  • Utrzymanie w ruchu urządzeń/systemów i instalacji wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa (agregaty wody lodowej, klimatyzatory, klimakonwektory, centrale wentylacyjne, szafy klimatyzacji precyzyjne, wentylacja p.poż) w tym m.in. wykonywanie planowych przeglądów prewencyjnych, wykonywanie konserwacji, napraw i remontów, usuwanie awarii/usterek;
  • Wykonywanie prac montażowych i modernizacyjnych z wykorzystaniem dokumentacji technicznej urządzeń i systemów;
  • Nadzór mad wykonywaniem napraw, przeglądów i usług realizowanych przez firmy zewnętrzne.

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe, mile widziane średnie; preferowana specjalność monter wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa;
  • Minimum 3 latadoświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z zadaniami zespołu (naprawy i konserwacje urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych)
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego grupy I i II w zakresie Eksploatacji;
  • Mile widziany Certyfikat dla personelu dot. urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych, pomp ciepła zawierających fluorowane gazy cieplarniane (F-GAZ);
  • Umiejętność pracy w oparciu o dokumentację techniczną;
  • Samodzielność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy własnej.

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie do aktywności sportowych i kulturalnych;
  • Dofinansowanie do wypoczynku Pracownika oraz jego dzieci;
  • Dofinansowanie do żłobków i przedszkoli dla dzieci Pracowników;
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach;
  • Zniżki w wybranych sklepach strefy handlowej Lotniska Chopina;
  • Parking dostępny w ramach atrakcyjnego abonamentu

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV za pomocą opcji „Aplikuj” do dnia 09.04.2021 r.