Monter, instalator, serwisant systemów zabezpieczeń technicznych

  • 3 500 – 5 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Bytom, Śląskie

Opis

Firma Felixcom poszukuje kandydatów na stanowisko montera/instalatora, serwisanta systemów zabezpieczeń technicznych.

Zakres obowiązków

• Instalacje i serwis systemów alarmowych: sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN)

• Instalacje i serwis systemów kontroli dostępu (SKD)

• Instalacje i serwis systemów telewizji przemysłowej (CCTV, CCTV IP),

• Instalacje i serwis systemów okablowania strukturalnego, telekomunikacyjnego, sieci LAN.

Wymagania

• umiejętność czytania dokumentacji technicznych,

• wykształcenie preferowane o kierunku elektrotechnicznym, elektrycznym, elektronicznym,

• doświadczenie w serwisowaniu systemów alarmowych, p/pożarowych, telewizji przemysłowej,

• znajomość podstaw elektrotechniki, elektroniki,

• znajomość podstaw sieci LAN,

• prawo jazdy kat. B,

• dyspozycyjność,

• niekaralność,

• dyspozycyjność, gotowość na delegacje,

• dokładność i rzetelność,

• zaangażowanie w wykonywane projekty,

• kreatywność podczas prac i planowania,

• umiejętność pracy w zespole

• aktualne uprawnienia SEP,

Oferujemy:

• miłą atmosferę pracy,

• możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji, szkolenia, kursy,

• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

• stabilne zatrudnienie z systemem motywacyjnym

Oferujemy również możliwość przyuczenia młodych ambitnych techników posiadających chęć zdobywania wiedzy. Jeżeli jesteś ambitny, umiesz posługiwać się elektronarzędziami i chcesz zdobyć wiedzę, umiejętności w zakresie systemów zabezpieczeń skontaktuj się z nami.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt i przesłanie swojego CV oraz zawarcie w nim i podpisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło