Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

W związku powiększaniem zespołu poszukujemy osób na stanowisko instalatora systemów elektrycznych. Dajemy możliwość zdobywania doświadczenia i dalszego rozwoju poprzez dodatkowe szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne u dostawców i partnerów.

 Zakres obowiązków

  • wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych,
  • układanie tras kablowych,
  • realizacja przeglądów konserwacyjnych oraz serwisów,
  • współtworzenie dokumentacji powykonawczych,
  • udział w szkoleniach.

Oferujemy

  • pracę w rozwijającym się zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia branżowe,
  • stabilne zatrudnienie,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

Wymagania

  • umiejętność wykonywania instalacji elektrycznych,
  • mile widziana umiejętność wykonywania instalacji teletechnicznych (SSWiN, PPOŻ, CCTV IP, SKD, )
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • dobra organizacja pracy własnej oraz dyspozycyjność,
  • wykształcenie minimum średnie – elektryczne lub pokrewne,
  • umiejętności kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych,
  • wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy w zespole,
  • dbałość o dobry wizerunek firmy,

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia SEP-1kV

Prezentacja firmy

Firma Electrica Instalacje Sp. z o.o. działa w zakresie projektowania, wykonywania, konserwacji instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Nasi klienci to osoby prywatne, firmy i instytucje państwowe. Szeroki zakres rozwiązań, pozwala nam realizować wszystkie oczekiwania klientów.  Zwiń

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:23/05/2021Wymiar etatu:Pełny etatRodzaj umowy:Umowa zlecenieLiczba wakatów:1Min. doświadczenie:1 rokMin. wykształcenie:Średnie zawodoweBranża / kategoria:Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Inne , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis