Aplikacje zostały zamknięte

Poszukujesz pracy? Pracowałeś/-aś jako monter instalator lub masz doświadczenie produkcyjne i posiadasz zdolności manualne? Chcesz wiedzieć jak są zrobione lampy pojazdów uprzywilejowanych? Zaaplikuj już dziś!

Monter instalator

Bytom

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki, płatny urlop i chorobowe)
  • praca od poniedziałku do piątku
  • jedna zmiana!
  • pakiet ciekawych benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy online)

Zadania:

  • kompletacja zestawów narzędzi i urządzeń testujących,
  • dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych towarów
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • terminowa realizacja zleceń
  • kontrola nad parametrami technicznymi

Oczekujemy:

  • zdolności manualne
  • sumienność i staranność
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznych
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku