Aplikacje zostały zamknięte

 Monter izolacji

  • 3 500 – 5 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Radom, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Opis :

Rodzaj prac

-montaż materiałów izolacyjnych ( armaflex ,wełna ,blacha )

Miejsce pracy:

Belsk Duży /k. Grójca

Obowiązki:

– wykonywanie czynności montażowych zgodnie z instrukcją

– utrzymywanie porządku na stanowisku

– przestrzeganie przyjętych zasad organizacyjnych

Wymagania:

– Znajomość technologii oraz materiałów stosowanych w izolacjach (armaflex,

blachy ,wełny )

-umiejętność pracy w zespole, niezawodność i samodzielność podczas wykonywania prac ,odpowiedzialność za powierzone mienie

-sumienności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

-brak nałogów związanych alkoholem oraz innymi używkami

Zapewniamy:

-pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

-miłą i przyjazną atmosferę -transport Radom – Belsk Duży – Radom

-odzież roboczą i niezbędne narzędzia do pracy

-możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego

-pracę z doświadczonym zespołem pracowniczym w dużym przekroju wiekowym

-umowę o pracę

-stabilne zatrudnienie

-bezpłatne zakwaterowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub bezpośredni kontakt telefoniczny pod numerem: 533-315-788.

Administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych jest IZOL-TEAM Piotr Stachowicz 26-600 Radom ul. Garbarska 72/84m32

Prosimy o umieszczenie klauzuli w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.