Aplikacje zostały zamknięte
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Monter maszyn/ Instalator maszyn z j. angielskim

Miejsce pracy: Słupsk

Zakres obowiązków:

  • Montaż urządzeń oraz linii produkcyjnych, prowadzenie działań serwisowych lub instalacyjnych
  • Montaż maszyn na podstawie dokumentacji technicznej
  • Praca w zakładzie w Słupsku. Możliwe delegacje do Holandii, klientów w Europie i na świecie

Wymagania kwalifikacyjne:

  • Wykształcenie zawodowe- ślusarz, monter lub spawacz
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie produkcji, montażu maszyn
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Mile widziane doświadczanie przy realizacji serwisów lub instalacji na terenie Polski lub Europy

Wymagane cechy osobowe:

  • Wiedza techniczna z zakresu budowy i serwisu maszyn oraz wiedzę na temat obowiązujących standardów montażu
  • Umiejętności manualne i techniczne
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Sumienność
  • Obowiązkowość i dokładność
  • Zdolność koncentracji
  • Dbałość o jakość swojej pracy
  • Pro aktywność
  • Umiejętność pracy w zespole

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy powyżej 15 km
  • Możliwość rozwoju
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Numer referencyjny: MMJAV/09/21/BDG/LZ