Monter – zostań liderem zmiany i rozwijaj się z nami!

Miejsce pracy: Łódź

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Otworzyliśmy rekrutację na stanowisko:

Lider linii montażowej

Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:

  • skręcanie oraz montaż elementów metalowych
  • koordynowanie pracy zespołu
  • kontrola jakości elementów zgodnie z wytycznymi

Wymagamy jedynie doświadczenia minimum pół roku przy montażu!

Doświadczenie w pracy jako lider linii produkcyjnej nie jest wymagane. Odpowiednio Cię przeszkolimy i umożliwimy awans zawodowy.

Zobacz co na Ciebie czeka!

  • wynagrodzenie gwarantowane 3500 zł brutto
  • praca na jedną zmianę w godzinach 8-16
  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę

Aplikuj, a zadzwonimy do Ciebie!

Możesz tez zadzwonić sam:

506 561 876 lub 506 561 604

Benefity:

  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić