Aplikacje zostały zamknięte

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Service Desk Specialist (2nd line)

Miejsce pracy: Warszawa

2-16-58833
Wynagrodzenie: 5000 – 7000 PLN

Dla naszego Klienta – skandynawskiej firmy z sektora prywatnych usług medycznych i ratowniczych, poszukujemy osób na stanowisko:

Zapraszamy osoby, które nie boją się wyzwań i pracy w międzynarodowym środowisku. W zespole będziesz pracował z osobami z 25ciu krajów i różnorodnych kultur.

Główne obowiązki to:
– 2 linia wsparcia użytkowników w obszarze software (Microsoft) i sieci,
– Wsparcie aplikacji,
– Analiza błędów aplikacji,
– Diagnozowanie i przekazywanie złożonych problemów technicznych do wyższych linii wsparcia.

Wymagania:
– Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
– Znajomość środowiska Microsoft,
– Doświadczenie we wsparciu aplikacji (back office),
– Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) – warunek konieczny
– Rozwinięte kompetencje miękkie, takie jak: komunikatywność, umiętność pracy w zespole, otwartość.

Korzyści:
– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie w firmie o skandynawskiych korzeniach i typowej dla „work life balance” atmosferze pracy,
– Prywatne ubezpieczenie medyczne i ubezpieczenie na życie,
– Dostęp do profesjonalnych szkoleń na poziomie międzynarodowym.