Opis
Hej!

Chcesz jak nasz obrońca KAMIL GLIK współpracować z liderem w branży systemów dachowych i rynnowych?

Graj wspólnie z Glikiem do jednej bramki!

A może po prostu wakacje się zaczęły i chcesz sobie dorobić/ zarobić ekstra kasę?

Dzwoń do nas lub napisz sms pod numer 504 070 933 o treści MAGAZYN. Gwarantujemy Ci szybką i sprawną rekrutację- do 48 h nasz rekruter się z Tobą skontaktuje i przedstawi Ci wszystkie warunki pracy.

Kogo szukamy? MAGAZYNIERA.

Gdzie? Myślenice.

Co zyskujesz dzięki pracy na tym stanowisku?

-wolne weekendy, które możesz przeznaczyć na odpoczynek,

-atrakcyjne wynagrodzenie,

-pracę na DWIE ZMIANY,

-zatrudnienie w nowoczesnym magazynie, nie w staroświeckim rozpadającym się pomieszczeniu,

-bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna Luxmed oraz karta Multisport),

-wsparcie lidera na każdym etapie pracy,

-szybki, sprawny dojazd do pracy,

-okres wdrożenia dla każdego nowego pracownika, dostosowany do Ciebie.

Zakres obowiązków na tym stanowisku obejmuje:

-prace pomocnicze na magazynie.

Wymagania:

-doświadczenie w pracy na magazynie jest mile widziane, ale nie jest to warunek konieczny.

Nasz Zespół czeka na Ciebie, nie wahaj się i prześlij CV – skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną!

Poznaj nasz zespół, zobacz jak pracujemy i dowiedz się, dlaczego warto do nas dołączyć!

Prosimy zamieścić poniższą klauzulę w CV:

Udzielam zgody w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a i art. 9 ust.2 lit. a, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) Dz. Urz. UE L 2016.119.1 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach rekrutacyjnych jest w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 5-7. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko i będą przechowywane 12 miesięcy.

Po tym okresie są usuwane, a dane kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz do cofnięcia zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa powyżej. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych.

Dodatkowo, Twoje dane mogą być udostępniane: dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. – Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego – Nr certyfikatu 18016 – z siedzibą we Wrocławiu.

Przegląd pracy
Strona używa plików Cookies, pliki te potrzebne są do poprawnego jej działania, więcej dowiesz się na stronie polityka prywatności.

Zaloguj się

Zapisz się

Zapomniane hasło

Dzielić