Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

NARZĘDZIOWIEC

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • naprawy oraz wykonywanie przeglądów form wtryskowych, rozdmuchowych i okrawarek
  • praca na obrabiarkach typu tokarka
  • monitorowanie stanu pracujących form i okrawarek
  • prowadzenie metryki form, wprowadzanie przeglądów do systemu CMMS
  • umiejętność regulacji/naprawy układów gorąco kanałowych (Incoe, Synventive, YUDO)
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki 3D)

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi tokarki i frezarki
  • uprawnienia na spawanie metodą MIG i TIG – mile widziane
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • znajomość obsługi komputera

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • samodzielność na powyższym stanowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło