Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy
Numer oferty: StPr/21/0331

Obowiązki:
nauczanie j ezyka angielskiego w grupach przedszkolnych oraz w klasach 1-8 szkoły podstawowej

Wymagania:
Wymagania konieczne:
Wykształcenie:

wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

wykształcenie wyższe, umożliwiające wykonanie zawodu, kierunek/specjalność umożliwiający wykonanie zawodu nauczyciela jezyka angielskiego, mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy: Staffa 10, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: –

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Prezentacja firmy
źródło oferty: CBOP

Informacje dodatkowe
Ostatnia aktualizacja:
04/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia , Praca Administracja Publiczna