Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0279

Obowiązki:

Prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych i opiekuńczych z dziećmi z autyzmem, planowanie i przygotowywanie pomocy dydaktycznych.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • praca z dziećmi

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Pozostałe wymagania:

  • Wymagane uprawnienia: praca z dziećmi z autyzmem. Mile widziane uprawnienia pedagogiki specjalnej.

Miejsce pracy: Łaszczowiecka 9, 22-600 Tomaszów Lubelski, powiat: tomaszowski, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia , Praca Administracja Publiczna