.NET (C#) Developer

  • Typ umowy

    Inny

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Kraków, Małopolskie

  • Praca zdalna

Opis

Firma Agilero zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań IT optymalizujących procesy logistyki magazynowej i produkcyjnej. Jesteśmy twórcami systemu Agilero WMS (Warehouse Management System) oraz platformy informatycznej Agilero, która umożliwia integrację systemów informatycznych, sprzętu i ludzi. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku: .NET (C#) Developer, w naszym biurze w Krakowie.

Rola:

·      uczestnictwo w projektach wdrożeniowych

·      tworzenie oprogramowania i udział w rozwoju platformy Agilero

·      obsługa zgłaszanych błędów

·      doradztwo w zakresie dostępnych rozwiązań

·      przygotowywanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

·      stały rozwój kariery w zakresie IT w branży logistycznej

·      pracę w doświadczonym zespole, możliwość rozwoju pod okiem profesjonalistów –

praktyków;

·      elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej w uzgodnionej formule

·      możliwość poszerzania wiedzy z wielu dziedzin IT (m. in. certyfikacje Microsoft)

·      pracę w bardzo przyjaznej atmosferze w młodym zespole specjalistów

·      biuro w dogodnej lokalizacji w Śródmieściu z dobrym dojazdem komunikacją

publiczną

·      parking rowerowy

·      piłkarzyki

Wymagania:

·      min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku. Osoby, które nie

spełniają tego kryterium, a są nastawione na rozwój w zakresie dotyczącym

oferowanego stanowiska, również zapraszamy do współpracy

·      bardzo dobra znajomość języka C# oraz platformy .NET Framework

·      bardzo dobra znajomość pakietu MS Visual Studio

·      znajomość technologii ASP.NET Core będzie dodatkowym atutem

·      znajomość technologii Angular będzie dodatkowym atutem

·      dobra znajomość języka zapytań SQL oraz relacyjnych baz danych (MSSQL)

·      dobra znajomość systemów operacyjnych firmy Microsoft

·      umiejętność sporządzania dokumentacji projektowej i użytkowej

·      znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym skuteczne korzystanie z dokumentacji technicznej

·      sumienność i terminowość w realizacji powierzonych zadań

·      umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

·      zdolność analitycznego myślenia

Mile widziane:

·      wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (informatyka lub pokrewne)

·      umiejętności w zakresie programowania pod systemy operacyjne Android

·      znajomość mobilnych systemów operacyjnych firmy Microsoft (Windows Mobile, Windows CE)

Sposób zgłaszania aplikacji:

W pierwszym etapie rekrutacji zostaną przesłane e-mailem zadania, dzięki którym zweryfikujemy podstawowe umiejętności potrzebne na oferowanym stanowisku. Proszę mieć na uwadze, iż aplikacja nie zostanie rozpatrzona, jeśli nie otrzymamy rozwiązanych zadań.

Aby otrzymać zadania, proszę przesłać drogą e-mailową aplikację zawierającą:

·      w tytule maila nr ogłoszenia: 2021-04_IT,

·      w załączniku CV,  prosimy o zapisanie pliku rozpoczynając od nazwiska

O czasie kolejnego etapu rekrutacji poinformujemy osoby, które nadeślą rozwiązania zadań. Aplikacje przyjmujemy do 30 maja 2021 r.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło