Aplikacje zostały zamknięte

Cyclad Sp. z o.o.

Node.js Developer (100% zdalnie)

Miejsce pracy: Poznań

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: IT – Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Lokalizacja: 100% zdalnie (możliwość pracy w biurze w Poznaniu lub Krakowie)
  • Branża: Business performance, rozwiązania z obszaru BI
  • Liczba wakatów: 5
  • Typ projektu: długofalowa współpraca, rozwój nowej platformy BI dedykowanej do analizy danych, opartej na stacku: Node.js, JS, React, MS SQL Server (nacisk na backend)
  • Podróże biznesowe: Nie
  • Wynagrodzenie: 80-120 PLN netto +VAT/h (nie wykluczamy również umowy o pracę)

Obowiązki:

  • Udział w projektowaniu, tworzeniu i rozwoju systemu dedykowanego do analizy dużej ilości danych
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych funkcjonalności
  • Praca nad optymalizowaniem wydajności aplikacji
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Co najmniej 3 lata zawodowego doświadczenia z Node.js
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Mile widziana znajomość JavaScript/TypeScript
  • Mile widziane doświadczenie z React

Oferujemy:

  • Umowę o pracę/B2B na pełny etat
  • Płaską strukturę organizacji z możliwością rozwoju i realizacji własnych pomysłów
  • Równowagę między życiem zawodowym a prywatnym dzięki elastycznym harmonogramom pracy
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • W pełni zdalną pracę z najlepszymi specjalistami w zakresie rozwiązań BI