Randstad Polska Sp. z o.o.

Szukasz stałego zatrudnienia wraz z możliwością rozwoju? Posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku operatora maszyn wtryskowych?

Świetnie się składa! Mamy dla Ciebie idealną ofertę!

oferujemy
– bezpośrednie zatrudnienie u Klienta
– wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 5000-6500 zł brutto/ mies. + premie,
– możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia,
– przyjazny pakiet motywacyjny i socjalny: prywatna opieka medyczna dla pracownika oraz członków rodziny, ubezpieczenie na życie,
– dofinansowanie do wczasów/ wypoczynku,
– nagrody pieniężne za polecenie nowego pracownika.

zadania
– montaż i demontaż form na wtryskarce,
– przygotowanie wtryskarki do pracy,
– ustawianie parametrów procesu na wtryskarkach,
– ocena wizualna jakości produkowanych detali.

oczekujemy
– doświadczenie w pracy na stanowisku ustawiacza maszyn wtryskowych lub podobnym, jest również możliwość przyuczenia,
– znajomość podstaw rysunku technicznego,
– umiejętność wykonywania pomiarów (głównie suwmiarka),
– gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym,
– dodatkowych atutem będą uprawnienia na suwnicę.

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić